Bukmacherskie bonusy 2020

Bukmacherskie bonusy 2020

Jakie są najlepsze bonusy strony zakładów? Istnieje ekstremalna konkurencja między witrynami, ponieważ walczą o graczy na bardzo oczernianym amerykańskim rynku zakładów sportowych online. Dla wielu nowych graczy, wielkość potencjalnego bonusu rejestracyjnego jest tym, co przyciąga ich do gry. Chociaż nie jest to optymalna strategia wyszukiwania stron z zakładami sportowymi online, często decydujący fakt pomaga nowszym obstawiającym wpłacić depozyt na swoją pierwszą stronę z zakładami.

Kto mógłby ich winić? Każdy lubi darmowe pieniądze, a jeśli strona bukmacherska oferuje duży bonus powitalny i szybko płaci graczom, nie możemy winić tych, którzy rejestrują się, aby z niego skorzystać.

Najlepsze Bonusy bukmacherskie w 2020 – co musisz wiedziec

Nie możemy wystarczająco podkreślić, jak ważne jest, aby przeczytać drobnym drukiem podczas deponowania i korzystania z bonusu. Nie tylko przyda się, gdy nadejdzie czas na ukończenie rolowania, ale jest to doskonały sposób na oszacowanie wartości bonusu i uniknięcie tych z wyższymi stawkami rolowania. Podczas wpłaty po raz pierwszy należy pamiętać o jednej ostatniej nucie, aby usunąć bonus.

Jak Zmaksymalizować Swój Bonus Na Zakłady Sportowe

Przez większość czasu bonus jest ważny tylko przy pierwszej wpłacie. Jeśli oferta bonusowa jest silna, gracze powinni zrobić wszystko, aby uzyskać maksymalną możliwą kwotę. Na przykład, jeśli bukmacher oferuje 50% Bonus do 1000PLN, obstawiający powinni spróbować zdeponować 2000PLN, aby otrzymać maksymalny bonus w wysokości 1000PLN.

Kumulacje Na Bonusy Bukmacherskie Online

Częstym błędem niektórych nowszych graczy sportowych jest to, że bonus jest po prostu przyznawany graczom za deponowanie środków w zakładach sportowych. Tak nie jest. Gdyby bukmacherzy rozdawali pieniądze wszystkim graczom, którzy wpłacają pieniądze (bez żadnych zobowiązań), zostaliby spłukani w ciągu kilku tygodni. Każdy bonus otrzymany przez gracza będzie miał dołączone ” rollover.”

Rollover to liczba zdeponowanych kwot, a bonus musi zostać obrócony, zanim będzie można go wypłacić. Specyfikacje dotyczące kwoty, która musi zostać obrócona, mogą się różnić, ale powyższe wymagania są dość standardowe dla większości wymagań dotyczących kumulacji w odniesieniu do warunków.

BONUS ROLLOVER-WYJAŚNIONE

Rolowanie 3x jest tak dobre, jak w przemyśle offshore. Wszystko pomiędzy 3-6x jest ponadprzeciętne i doskonałe, a obstawiający nie powinni mieć problemów z obrotem bonusem i obrotem pewnym zyskiem, jeśli wiedzą, które rynki zaatakować. Wiele witryn oferuje bonusy o znacznie wyższych stawkach rollover, ze standardem około 15X. coś wyższego niż to nie jest idealne, ale nie oznacza to, że nie warto, jeśli bukmacher ma konkurencyjne kursy lub jest słaby w niektórych obszarach.

Istnieje kilka strategii, których gracze używają do usuwania darmowych bonusów. Oczywiście, gracze mogą nie potrzebować strategii w ogóle, Jeśli mogą znaleźć nieefektywne linie lub mają możliwość gonić Steam moves rentowności. Jeśli zakłady sportowe po prostu publikują miękkie liczby, gracze wiedzą, gdzie je zaatakować, ale połączenie tych wskazówek może pomóc im wygrać jeszcze więcej. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj przewodnik po wymaganiach dotyczących miejsc zakładów bukmacherskich.

Zakłady sportowe parlaysParlays są doskonałym sposobem, aby wyczyścić rollover premii. Jak omówimy poniżej, bonusy freeplay nie działają tak samo jak gotówka. Darmowe zagrania zwrócą tylko wygraną, a nie postawioną kwotę. Parlay pozwala graczom korzystać z tej samej darmowej gry więcej niż jeden raz. Są to jedyne typy zakładów, które stale stawiają stawkę i wygrywają przy następnej selekcji.

3-zespołowe Parlay są najlepsze do osiągnięcia tego celu. Zakłady te nie mają pozytywnych oczekiwań w żadnym innym scenariuszu, ale są niezwykle cenne dla darmowych bonusów. Obstawiający będą mogli zastosować stawkę free play do trzech różnych zakładów, które zwiększą ich szansę lub zysk.

3-team parlays nie daje najlepszych kursów, ale większość darmowych zakładów ma limity na kwotę, którą gracze mogą wygrać. Zazwyczaj są one ograniczone do kilku tysięcy dolarów, co oznacza, że zakłady na większe Parlay nie ma sensu, ponieważ ich wygrane zostaną ograniczone. Większość oprogramowania nie pozwala graczom na to, ale może to być problem, jeśli chodzi o czas wypłaty, jeśli taki zakład nie zostanie zatrzymany przez oprogramowanie bukmacherskie.

Online Zakłady bukmacherskie Bonusy-Wyjaśnione

W pierwszych dniach hazardu online i przed przejściem UIGEA, bukmacherzy online mieli znacznie większe bonusy. W tamtych czasach przemysł nie był pod dużym zagrożeniem prawnym, a przetwarzanie płatności było znacznie tańsze i łatwiejsze. Czasy się zmieniły, ale nadal istnieją doskonałe oferty dla graczy na zagranicznych stronach zakładów.

Jednak rozliczanie bonusów i format, który są oferowane, zmieniło się dość dużo. Prawie wszystkie zakłady sportowe online na rynku amerykańskim oferują tak zwane bonusy meczowe. Bonusy meczowe oznaczają, że zakłady sportowe „dopasują” część depozytu gracza. Na przykład, gracz, jeśli Sportsbook A ma bonus meczowy w wysokości 25% do PLN 500; wtedy gracz musiałby zdeponować PLN2,000, aby otrzymać maksymalną kwotę bonusu w wysokości PLN500.